raspisuje

ZA UPIS POLAZNIKA U

program stjecanja srednje stručne spreme i prekvalifikacije za zanimanje dentalni/a asistent/ica

Uvjeti za upis:

U program stjecanja srednje stručne spreme za zanimanje dentalni/a asistent/ica može se upisati osoba s navršenih petnaest godina života i završenom osnovnom školom.

U program prekvalifikacije za zanimanje dentalni/a asistent/ica može se upisati osoba koja ima završenu srednju školu.

Prilikom prijave potrebno je:

1. popunjeni obrazac za prijavu dostupan na web stranicama Učilišta Ambitio – ovdje,
  2. presliku završne svjedodžbe srednje škole i svjedodžbe svakoga razreda za program prekvalifikacije (svjedodžbu osnovne škole za stjecanje srednje stručne spreme),
  3. presliku rodnog lista,
  4. presliku domovnice,
  5. presliku osobne iskaznice,
  6. uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova dentalnog/e asistenta/ice.

Prijave za upis zaprimaju se od 10. svibnja do 5. rujna 2021. odnosno do popunjenja slobodnih mjesta.

Upisi za program prekvalifikacije i stjecanje srednje stručne spreme vršit će se od 6. do 17. rujna 2021. odnosno do popunjenja slobodnih mjesta.

Dokumente za prijavu potreb­no je slati putem e-maila, faxa, poštom ili osobno. Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis putem e-maila i telefonom. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1a, 10 000 Zagreb. Prilikom upisa potrebno je donijeti na uvid originale prethodno dostavljenih dokumenata.

Početak predavanja za program prekvalifikacije i stjecanje srednje stručne spreme za zanimanje dentalni/a asistent/ica je 17. rujna 2021. godine.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1A, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hr, www.uciliste-ambitio.hr