Instruktor rekreativnog jedrenja

Ako si društvena i komunikativna osoba i jedrenje je tvoja strast, pretvori ga u posao!

Zašto se obrazovati za instruktora rekreativnog jedrenja?

Što radi istruktor rekreativnog jedrenja?

Instruktor rekreativnog jedrenja pruža poduku u osnovnim elementima jedrenja.

Gdje možeš raditi po završetku osposobljavanja?

Poslove instruktora rekreativnog jedrenja nakon osposobljavanja možete raditi u klubovima ili udrugama koje se bave jedrenjem, kod pružatelja usluga u posebnim oblicima turističke ponude u Hrvatskoj i inozemstvu ili pružati poduku otvaranjem vlastitog obrta ili tvrtke.

Program osposobljavanja se izvodi putem:

Ovaj program osposobljavanja odobren je Rješenjem Ministarstva znanosti i obrazovanja kao formalni program koji se upisuje u e-radnu knjižicu. Rješenje možete vidjeti na poveznici Rješenje MZO.

Privredna banka Zagreb kao poslovni partner Učilišta omogućava budućim polaznicima mogućnost ugovaranja kredita u svrhu plaćanja školarine i troškova obrazovanja. Poslovnice specijalizirane za ovu vrstu kredita su isključivo zagrebačke poslovnice Cvjetni Trg i Kod Cibone. Kako bi svi naši budući polaznici obrazovanja mogli ostvariti pravo na povoljnije uvjete kreditiranja, potrebno je u navedenim poslovnicama naglasiti kako će se školovati u Učilištu Ambitio.

250 sati, 2 mjeseca

Provedba nastave