Osposobljavanja za poslove njegovatelja/ice starijih i nemoćnih osoba

Zašto upisati program osposobljavanja za za poslove njegovatelja/ice starijih i nemoćnim osoba u Učilištu Ambitio?

Što radi njegovatelj/ica starijih i nemoćnih osoba?

Njegovatelj/ica održava i poboljšava kvalitetu života starijih i nemoćnih osoba te pruža opću osobnu njegu starijim i bolesnim osobama te osobama s invaliditetom u ustanovama za starije i nemoćne osobe ili u njihovim domovima.

Njegovatelj/ica, svojom strpljivošću, vještinama i osobnim vrlinama, omogućuje osobi o kojoj brine što ugodniji i kvalitetniji život te čuva njezino dostojanstvo.

Program osposobljavanja izvodi se putem:

Program je odobren Rješenjem Ministarstva znanosti i obrazovanja kao formalni program koji se upisuje u e-radnu knjižicu.

Privredna banka Zagreb kao poslovni partner Učilišta omogućava budućim polaznicima mogućnost ugovaranja kredita u svrhu plaćanja školarine i troškova obrazovanja. Poslovnice specijalizirane za ovu vrstu kredita su isključivo zagrebačke poslovnice Cvjetni Trg i Kod Cibone. Kako bi svi naši budući polaznici obrazovanja mogli ostvariti pravo na povoljnije uvjete kreditiranja, potrebno je u navedenim poslovnicama naglasiti kako će se školovati u Učilištu Ambitio.

500 sati, 4 mjeseca

Provedba nastave

Prilagođeno polaznicima uz rad (preko tjedna u poslijepodnevnim satima)

Cijena

590,00 EUR
5 % popusta prilikom uplate cjelokupnog iznosa školarine.

Način plaćanja

4 rate