Ivana Ž. iz V. Gorice osvojila je nagradu u iznosu od 20.000,00 kn za program farmaceutski tehničar

Učilište Ambitio iz Zagreba, u suradnji s portalom Educentar, u periodu od 6. 9. – 19. 9. 2022. godine organiziralo je nagradni natječaj u kojem je dodijelilo nagradu za program prekvalifikacije ili stjecanje srednje stručne spreme za zanimanje farmaceutski tehničar.

Dobitnica nagrade u iznosu od 20.000,00 kn je:

IVANA Ž. iz Velike Gorice

Kreativnim odgovorom na pitanje: “Zašto si baš ti idealan kandidat za osvajanje nagrade? ”uspjela je osvojiti vrijednu nagradu koja će joj olakšati školovanje i dovesti ju bliže ostvarenju svog sna – „Postati farmaceutski tehničar“.

Ivana će tako postati polaznica 1. generacije polaznika na novom programu stjecanja SSS i prekvalifikacije za zanimanje farmaceutski tehničar u Učilištu Ambitio, a početak nastave planiran je u studenom 2022. godine.

Za sve ostale sudionike nagradnog natječaja, koji se odluče pridružiti ovoj generaciji, pripremili su 10 % popusta za bilo koji način plaćanja te dodatnih 5 % popusta prilikom uplate cjelokupnog iznosa školarine.

Čestitamo sretnoj dobitnici!