Promocija 3. generacije prekvalifikacije – dentalni/a asistent/ica

U okviru Božićnog kongresa dentalne medicine u hotelu Sheraton, u subotu 15. prosinca 2018. godine, održana je svečana promocija 3. generacije programa stjecanja srednje stručne spreme i prekvalifikacije za zanimanje dentalni/a asistent/ica.

Svjedodžbe o završenom školovanju polaznicima su dodijelili predsjednik Hrvatske komore dentalne medicine mr. sc. Hrvoje Pezo, dr. med. dent. i nastavnica Dijana Didak, bacc. med. tech.. Na veliko oduševljenje prisutnima se obratila nastavnica Jadranka Petrinec, bacc. rad. tech. koja je tom prigodom pohvalila trud i zalaganje polaznika tijekom školovanja te im zaželjela puno uspjeha u radu i daljnjem osobnom razvoju kako bi uspješno obavljali poslove dentalnog/e asistenta/ice. Nakon svečane dodjele druženje je nastavljeno uz prigodnu zdravicu u društvu obitelji i predavača.