Promocija 10. generacije usavršavanja – dentalni/a asistent/ica

U okviru Božićnog kongresa dentalne medicine u hotelu Sheraton, u subotu 15. prosinca 2018. godine, održana je svečana promocija 10. generacije programa usavršavanja za poslove dentalnog/e asistenta/ice. Uvjerenja o usavršavanju polaznicima su dodijelili predsjednik Hrvatske komore dentalne medicine mr. sc. Hrvoje Pezo, dr. med. dent. i nastavnica Dijana Didak, bacc. med. tech. Prisutnima se na veliko oduševljenje obratila Dijana Didak koja je tom prigodom pohvalila polaznike na marljivom radu i zalaganju tijekom školovanja te naglasila važnost kvalitete obrazovanja koje su stekli u Učilištu. Ujedno ih je podsjetila na daljnji nastavak svog osobnog i profesionalnog razvoja te im zaželjila uspješan rad na poslovima dentanog/e asistenta/ice.

Nakon uručenih Uvjerenja o usavršavanju polaznici su ostvarili sve preduvjete za dobivanje licence za rad na radnom mjestu dentalni/a asistent/ica. Druženje je, u društvu obitelji i predavača nastavljeno uz prigodnu zdravicu.