Dodijelili smo 3 stipendije za dentalnog asistenta!

U suradnji s portalom Educentar početkom mjeseca lipnja 2019. organizirali smo nagradni natječaj “Osvoji stipendiju Učilišta Ambitio i postani dentalni asistent” u kojem smo dodijelili tri stipendije u vrijednosti od 6.000,00 kn, 10.000,00 kn i 20.000,00 kn za program prekvalifikacije ili stjecanje srednje stručne spreme za zanimanje dentalni asistent. Na natječaj su se, između ostalog, mogle javiti sve osobe koje su završile minimalno osnovnu, odnosno trogodišnju ili četverogodišnju srednju školu na području Republike Hrvatske i koje su starije od 15 godina.

Stipendije su osvojili:

🔴Ariana Titijevski – 20.000,00 kn
🔴Karlo Tomašković – 10.000,00 kn
🔴Gabrijela Grgić – 6.000,00 kn.

Ariana, Karlo i Gabrijela od sada su i službeno naši budući polaznici 6. generacije programa prekvalifikacije za zanimanje dentalni asistent koja kreće u 9. mjesecu. Veselimo se zajedničkom radu i napretku!🤗

Hvala svima koji ste sudjelovali i pridružite nam se u školskim klupama jer posao Vam jamčimo nakon završetka Učilišta Ambitio!