Dobitnici nagradnog natječaja “Osvoji nagradu za školovanje na Učilištu Ambitio i postani dentalni asistent”

Učilište Ambitio iz Zagreba u suradnji s portalom Educentar u periodu od 1. 6. u 9:00 sati do 13. 6. 2022. u 9:00 sati organiziralo je nagradni natječaj u kojem je dodijelilo tri nagrade za program prekvalifikacije ili stjecanje srednje stručne spreme za zanimanje dentalni asistent.

Dobitnici nagrada su:

Marija Barišić iz Zagreba osvojila je nagradu za školarinu u iznosu 20.000 kn

Vivien Grzelja iz Bjelovara osvojila je nagradu za školarinu u iznosu 10.000 kn i

Kristina Poje iz Križa osvojila je nagradu za školarinu u iznosu 6.000 kn.

Kreativnim odgovorom na pitanje “Zašto bi baš ti trebao/la osvojiti nagradu?” uspjele su osvojiti vrijedne nagrade koje će im olakšati školovanje i dovesti ih bliže ostvarenju svog sna – postati dentalni asistent.

Marija, Vivien i Kristina nagradu moraju iskoristiti na upisima u program prekvalifikacije za dentalnog asistenta u periodu od 13. do 23. rujna 2022. godine.
Za sve ostale sudionike nagradnog natječaja pripremili smo i poseban popust 10 % na ukupnu školarinu, kao i dodatnih 5 % za plaćanje školarine u cijelosti. Ovaj popust moguće je iskoristiti samo za upise u 9. mjesecu 2022. godine.  Prijavu za program možete ispuniti ovdje.

Čestitamo sretnim dobitnicama!