Formalno pohađanje programa

Cijena formalnog pohađanja programa usavršavanja za voditelja/icu u zdravstvenome turizmu iznosi 18.000,00 kn. U cijenu školarine uključeno je tablet računalo koje polaznici zadržavaju trajno nakon završetka programa usavršavanja. Tablet računalo koristi se tijekom pohađanja programa usavršavanja kao sredstvo za rad.

Ukoliko polaznik nema potrebu za tablet računalom jer koristi vlastito, može odabrati opciju plaćanja školarine bez tablet računala koja u tom slučaju iznosi 15.000,00 kn.

Iznos školarine moguće je plaćati obročno tijekom 6 mjeseci trajanja usavršavanja gdje mjesečna rata/obrok s tablet računalom iznosi 3.000,00 kn odnosno 2.500,00 kn bez tablet računala.

Neformalno pohađanje programa

Cijena neformalnog pohađanja programa usavršavanja je 17.000,00 kn s tablet računalom, odnosno 14.000,00 kn bez tableta.

Neformalno pohađanje programa samo on-line putem i mogućnost odabira cjelina prema vlastitom izboru (npr. modul s temama vezanim za wellness).

Povoljno kreditiranje školovanja u Učilištu Ambitio

Privredna banka Zagreb kao poslovni partner Učilišta omogućava budućim polaznicima mogućnost ugovaranja kredita u svrhu plaćanja školarine i troškova obrazovanja, uz povoljnu fiksnu kamatnu stopu (3,36 % u EURO ili 4,14 % u kn), s počekom do 12 mjeseci te bez naknade za obradu kreditnog zahtjeva i prijevremene djelomične ili definitivne otplate kredita. Poslovnice specijalizirane za ovu vrstu kredita su isključivo zagrebačke poslovnice Cvjetni Trg i Kod Cibone. Kako bi svi naši budući polaznici obrazovanja mogli ostvariti pravo na povoljnije uvjete kreditiranja, potrebno je u navedenim poslovnicama naglasiti kako će se školovati u Učilištu Ambitio.

Sve detalje možete saznati pozivom na broj 01 4677 802 ili putem e-pošte info@uciliste-ambitio.hr .