raspisuje

NATJEČAJ

za upis polaznika u program uosposobljavanja za poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga

Uvjeti za upis:

Navršenih 18 godina života, predznanje plivanja, završena srednja škola u minimalno trogodišnjem trajanju i liječnička potvrda o zdravstvenoj sposobnosti za poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga te položena provjera fizičke spremnosti i spretnosti potrebne za kajak-kanu.

Prilikom prijave potrebno je:

1. ispuniti obrazac za prijavu dostupan na mrežnoj stranici Učilišta Ambitio – ovdje
  2. dostaviti: presliku završne svjedodžbe srednje škole ili preddiplomskog studija ili diplome fakulteta, rodnog lista, domovnice i osobne iskaznice te liječničku potvrdu o zdravstvenoj sposobnosti za poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga.

Dokumente za prijavu potrebno je slati na e-mail info@uciliste-ambitio.hr, putem faksa, poštom ili dostaviti osobno.

Prijave za upis zaprimaju se od 5. srpnja do 8. rujna 2021. godine odnosno do popunjenja slobodnih mjesta.

Upisi za program vršit će se od 9. do 13. rujna 2021. godine odnosno do popunjenja slobodnih mjesta.

Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis na e-mail. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1A, 10 000 Zagreb.

Početak nastave planiran je 13. rujna 2021. godine.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1a, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hr, www.uciliste-ambitio.hr