Redovna cijena programa osposobljavanja za poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga iznosi 5.900,00 kn.

Iznos školarine moguće je plaćati obročno tijekom 2 mjeseca trajanja osposobljavanja gdje mjesečna rata/obrok iznosi 2.950,00 kn.

Samo za upise u rujnu 2021. godine cijena programa s popustom iznosi 4.900,00 kn! Iznos školarine moguće je plaćati obročno tijekom 2 mjeseca trajanja osposobljavanja gdje mjesečna rata/obrok iznosi 2.450,00 kn.

Privredna banka Zagreb kao poslovni partner Učilišta omogućava budućim polaznicima mogućnost ugovaranja kredita u svrhu plaćanja školarine i troškova obrazovanja, uz povoljnu fiksnu kamatnu stopu (3,36 % u EURO ili 4,14 % u kn), s počekom do 12 mjeseci te bez naknade za obradu kreditnog zahtjeva i prijevremene djelomične ili definitivne otplate kredita. Poslovnice specijalizirane za ovu vrstu kredita su isključivo zagrebačke poslovnice Cvjetni Trg i Kod Cibone. Kako bi svi naši budući polaznici obrazovanja mogli ostvariti pravo na povoljnije uvjete kreditiranja, potrebno je u navedenim poslovnicama naglasiti kako će se školovati u Učilištu Ambitio.

Sve detalje možete saznati pozivom na broj 01 4677 802 ili putem e-pošte info@uciliste-ambitio.hr .