Cijena programa osposobljavanja za poslove instruktora rekreativnog skijanja iznosi 8.300,00 kn. U cijenu školarine uključena su teorijska i praktična nastava, nastavni materijali i završna provjera znanja.

U cijenu programa nije uključeno:

• provjera fizičke spremnosti i spretnosti potrebne za skijanje (prijamni ispit) – 500,00 kn
  • skijaška karta Sljeme (cca 630,00 kn za 9 dana)
  • skijaška karta u inozemstvu (cca 2.450,00 za 9 dana)
  • smještaj s polupansionom u inozemstvu (cca 4.050,00 – 5.850,00 kn za 9 dana)
  • osobna organizacija prijevoza (Sljeme i inozemstvo)*

*Napomena: U slučaju grupe veće od 30 polaznika postoji mogućnost organiziranja grupnog prijevoza uz nadoplatu (Sljeme i inozemstvo).

Iznos školarine moguće je plaćati obročno u 4 mjesečne rate gdje mjesečna rata/obrok iznosi 2.075,00 kn.

Privredna banka Zagreb kao poslovni partner Učilišta omogućava budućim polaznicima mogućnost ugovaranja kredita u svrhu plaćanja školarine i troškova obrazovanja, uz povoljnu fiksnu kamatnu stopu (3,36 % u EURO ili 4,14 % u kn), s počekom do 12 mjeseci te bez naknade za obradu kreditnog zahtjeva i prijevremene djelomične ili definitivne otplate kredita. Poslovnice specijalizirane za ovu vrstu kredita su isključivo zagrebačke poslovnice Cvjetni Trg i Kod Cibone. Kako bi svi naši budući polaznici obrazovanja mogli ostvariti pravo na povoljnije uvjete kreditiranja, potrebno je u navedenim poslovnicama naglasiti kako će se školovati u Učilištu Ambitio.

Sve detalje možete saznati pozivom na broj 01 4677 802 ili putem e-pošte info@uciliste-ambitio.hr .