Promovirana I. generacija polaznika prekvalifikacije za zanimanje dentalni asistent

Svjedodžbe o završnom radu dodijeljene su najboljim polaznicima koji su u roku izvršili sve svoje obaveze tijekom dvije godine školovanja i koje potvrđuju da su stekli novo zanimanje dentalni asistent. Svečanosti su nazočili i predstavnici Hrvatske komore dentalne medicine na čelu s predsjednikom mr.sc. Hrvojem Pezom, dr.med.dent., zamjenicom predsjednika Izvršnog odbora Nevenka Vranić, viša dent.teh. i predsjednicom Strukovnog razreda dentalnih asistenata Denis Milošević, bacc.med.techn. Svjedodžbe najboljima uručili su predsjednik HKDM-a gosp. Hrvoje Pezo, gđa.Denis Milošević i ravnatelj Učilišta Ambitio Alen Stranjik, mag.ing. Tijekom dodjele istaknuto je da nastavak školovanja ovdje ne prestaje već, kako je predsjednik HKDM-a gosp. Pezo naglasio, da ih sve poziva da najozbiljnije prihvate obavezu odrađivanja pripravničkog staža u trajanju od 12 mjeseci, da prikupe još više praktičnog iskustva kako bi mogli što uspješnije sudjelovati u njihovoj temeljnoj ulozi, asistiranju doktoru dentalne medicine u pravom smislu te riječi. Druženje je u krugu prijatelja i obitelji te nastavnika nastavljeno zajedničkom zdravicom u ugodnoj i veseloj atmosferi u predvorju hotela Esplanade.