Završna provjera znanja Pilot skupine zdravstvenoga turizma

U srijedu, 16.11.2016.god. u Učilištu Ambitio održana je završna provjera znanja i dodijeljena su Uvjerenja o usavršavanju polaznicima Pilot skupine nezaposlenih osoba koja je proteklih mjesec dana u intenzivnom svakodnevnom ritmu pohađala novi program usavršavanja za poslove voditelja zdravstvenog turizma. Na taj način im je, zahvaljujući sredstvima Europskog socijalnog fonda i Učilištu Ambitio, prvima omogućen uvid u novi on-line program usavršavanja koji su savladavali potpuno BESPLATNO. Tijekom školovanja pokriveni su im troškovi školovanja, prijevoza i prehrane. U pilot skupinu uključilo se 20-tak polaznika, a jedan od osnovnih uvjeta bio je da su nezaposleni i da imaju višu/visoku školu bilo kojeg usmjerenja. Završenim školovanjem nezaposleni polaznici stekli su novo znaje i vještine potrebne za uspješan rad u ustanovama koje se bave zdravstvenim turizmom, a kontakti koje su ostvarili tijekom obavljanja praktične nastave vjerujemo da su vrijedni za njihovo potencijalno zapošljavanje u budućnosti.

img_4369 img_4373