Talijanski u dentalnom turizmu

I. RAZINA

Tečaj za početnike – kombinirana nastava

Tečaj za početnike putem kombinirane nastave provodi se kroz 30 sati nastave (1 sat = 60 minuta) u predavaonici i 30 sati (1 sat = 60minuta) vođenog interaktivnog rada putem e-platforme.

Nastava se održava 1x tjedno po 120 minuta za početnike.

Za upis ovog tečaja nije potrebno imati predznanje talijanskog jezika.

II. RAZINA

Tečaj za napredne – kombinirana nastava

Podrazumijeva se da ovaj tečaj pohađaju osobe koje već imaju osnovno predznanje iz talijanskog jezika.

Tečaj za napredne organiziran je kroz 30 sati nastave (1 sat = 45minuta) u predavaonici i 30 sati (1 sat = 45minuta) vođenog interaktivnog rada putem e – platforme.

Nastava se održava 1x tjedno po 3 školska sata.

Tečaj za napredne putem e-učenja

Tečaj za napredne putem e-učenja namijenjen je onima koji fizički ne mogu biti u predavaonici učilišta zbog poslovnih obveza ili velike udaljenosti od mjesta prebivališta do učilišta.

Tečaj za napredne putem e-učenja provodi se putem 30 sati nastave (1 sat = 45minuta) u virtualnoj učionici (web konferencija) i 30 sati (1 sat = 45minuta) vođenog interaktivnog rada putem e-platforme.

Nastava se održava 1x tjedno po 3 školska sata.

60 sati

Provedba nastave

Prilagođeno polaznicima uz rad

Cijena