Prekvalifikacija za zanimanje zdravstveno-laboratorijski tehničar

raspisuje

za upis polaznika u program prekvalifikacije za zanimanje

zdravstveno-laboratorijski tehničar

Uvjeti za upis:

U program prekvalifikacije za zanimanje zdravstveno-laboratorijski tehničar može se upisati osoba s najmanje navršenih sedamnaest godina života i završenom srednjom školom.

Prilikom prijave potrebno je:

1. popunjeni obrazac za prijavu dostupan na web stranicama Učilišta Ambitio – ovdje,
  2. presliku završne svjedodžbe srednje škole i svjedodžbe svakoga razreda za program prekvalifikacije
  3. presliku rodnog lista,
  4. presliku domovnice,
  5. presliku osobne iskaznice,
  6. liječničko uvjerenje o sposobnosti obavljanja poslova zdravstveno-laboratorijskog tehničara.

Prijave za upis zaprimaju se od 10. lipnja do 30. rujna 2024. godine.

Upisi će se vršiti od 2. do 14. listopada 2024. godine odnosno do popunjenja slobodnih mjesta.

Dokumente za prijavu potrebno je slati e-mail info@uciliste-ambitio.hr, putem faksa, poštom ili osobno. Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis na e-mail. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1A, 10 000 Zagreb.

Početak nastave planiran je u listopadu 2024. godine.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1A, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hrwww.uciliste-ambitio.hr

3110 sati

Provedba nastave