Program prekvalifikacije za zanimanje farmaceutski tehničar

Uvjeti za upis:

U program prekvalifikacije za zanimanje farmaceutski tehničar može se upisati osoba s najmanje navršenih sedamnaest godina života i završenom srednjom školom.

Prilikom prijave potrebno je:

1. popunjeni obrazac za prijavu dostupan na web stranicama Učilišta Ambitio – ovdje,
  2. presliku završne svjedodžbe srednje škole i svjedodžbe svakoga razreda za program prekvalifikacije (svjedodžbu osnovne škole za stjecanje srednje stručne spreme),
  3. presliku rodnog lista,
  4. presliku domovnice,
  5. presliku osobne iskaznice,
  6. liječnička potvrda medicine rada da ne postoje kontraindikacije za obavljanje poslova farmaceutskog tehničara.

Dokumente za prijavu potrebno je slati e-mail info@uciliste-ambitio.hr, poštom ili osobno.

Pretprijave za upis u program zaprimaju se tijekom cijele godine. Ako ste zainteresirani za program, molimo Vas da ispunite obrazac za prijavu kako bismo Vas mogli povratno kontaktirati. Sljedeći natječaj za upis u program planiran je krajem 2024. godine, a upisi i početak nastave u 2025. godini.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1A, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hrwww.uciliste-ambitio.hr

3183 sati

Provedba nastave