Osposobljavanje za poslove domaćina brodice i jahte

Uvjeti za upis:

Navršenih 18 godina života i završena minimalno osnovna škola.

Prilikom prijave potrebno je:

1. ispuniti obrazac za prijavu dostupan na mrežnoj stranici Učilišta Ambitio – ovdje
  2. dostaviti: presliku završenog 8. razreda osnovne škole ili završne svjedodžbe srednje škole ili preddiplomskog studija ili diplome fakulteta, rodnog lista, domovnice, osobne iskaznice, liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova domaćina brodice i jahte.

Pretprijave za upis u program zaprimaju se tijekom cijele godine. Nastava se organizira kada se formira skupina polaznika. Ako ste zainteresirani za program, molimo Vas da popunite obrazac za prijavu kako bismo Vas mogli povratno kontaktirati i informirati o početku nastave.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1A, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hrwww.uciliste-ambitio.hr

152 sata

Provedba nastave