Usavršavanje za poslove dentalnog/e asistenta/ice

raspisuje

za upis polaznika u Program usavršavanja za poslove dentalnog/e asistenta/ice

Uvjeti za upis:

Program usavršavanja mogu upisati osobe koje imaju završenu minimalno četverogodišnju srednju, višu ili visoku školu iz sektora zdravstva i socijalne skrbi u Hrvatskoj ili jednakovrijedno obrazovanje u inozemstvu. Program traje 6 mjeseci uz 6 dolazaka u učionicu. Zahvaljujući pripremljenom interaktivnom programu za učenje na daljinu, program mogu upisati kandidati iz cijele Hrvatske i iz inozemstva.

Prilikom prijave potrebno je:

1. ispuniti obrazac za prijavu dostupan na mrežnoj stranici Učilišta Ambitio – ovdje
  2. dostaviti: presliku završne svjedodžbe srednje škole ili preddiplomskog studija ili diplome fakulteta, rodnog lista, domovnice i osobne iskaznice.

Prijave za upis zaprimaju se od 10. listopada 2023. do 9. veljače 2024. godine.

Upisi za program vršit će se od 12. do 16. veljače 2024. godine odnosno do popunjenja slobodnih mjesta.

Dokumente za prijavu potrebno je slati e-mail info@uciliste-ambitio.hr, poštom ili osobno. Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis putem e-maila. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1A, 10 000 Zagreb.

Početak nastave planiran je za 16. veljače 2024. godine.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1A, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hrwww.uciliste-ambitio.hr

252 sata, 6 mjeseci​

Provedba nastave

Prilagođeno polaznicima uz rad​

Cijena

1.800,00 EUR

Način plaćanja

6 rata

Mogućnost kreditiranja

Uplatnica

Zaposli se kao dentalni asistent!