Osposobljavanja za poslove njegovatelja/ice starijih i nemoćnih osoba

raspisuje

NATJEČAJ

za upis polaznika u program osposobljavanja za njegovatelja/ice starijih i nemoćnih osoba

Uvjeti za upis:

Završena osnovna škola, navršenih 18 godina i liječničko uvjerenje o psiho-fizičkoj sposobnosti za obavljanje poslova njegovatelja/ice.

Prilikom prijave potrebno je:

1. ispuniti obrazac za prijavu dostupan na mrežnoj stranici Učilišta Ambitio – ovdje
  2. dostaviti: presliku svjedodžbe osmog razreda osnovne škole, rodnog lista, domovnice, osobne iskaznice i liječničkog uvjerenja o psiho-fizičkoj sposobnosti za obavljanje poslova njegovatelja/ice.

Prijave za upis zaprimaju se od 31. kolovoza 2022. godine do popunjenja obrazovne skupine.

Upisi za program vršit će se do popunjenja slobodnih mjesta u obrazovnoj skupini.

Dokumente za prijavu potrebno je slati e-mail info@uciliste-ambitio.hr, putem faksa, poštom ili osobno. Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis na e-mail. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1A, 10 000 Zagreb.

Početak predavanja je planiran kad se oformi obrazova skupina.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1A, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hrwww.uciliste-ambitio.hr

500 sati, 4 mjeseca

Provedba nastave

Prilagođeno polaznicima uz rad (preko tjedna u poslijepodnevnim satima)

Cijena

590,00 EUR
5 % popusta prilikom uplate cjelokupnog iznosa školarine.

Način plaćanja

4 rate