Instruktor rekreativnog kajakaštva i kanuinga

raspisuje

za upis polaznika u program osposobljavanja za poslove instruktora

rekreativnog kajakaštva i kanuinga

Uvjeti za upis:

Navršenih 18 godina života, predznanje plivanja, završena srednja škola u minimalno trogodišnjem trajanju i liječnička potvrda o zdravstvenoj sposobnosti za poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga te položena provjera fizičke spremnosti i spretnosti potrebne za kajak-kanu.

Prilikom prijave potrebno je:

1. ispuniti obrazac za prijavu dostupan na mrežnoj stranici Učilišta Ambitio – ovdje
  2. dostaviti: presliku završne svjedodžbe srednje škole ili preddiplomskog studija ili diplome fakulteta, rodnog lista, domovnice i osobne iskaznice te liječničku potvrdu o zdravstvenoj sposobnosti za poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga.

Prijave za upis zaprimaju se od 6. veljače do 30. ožujka 2023. godine.

Upisi za program vršit će se od 31. ožujka do 3. travnja 2023. godine odnosno do popunjenja slobodnih mjesta.

Dokumente za prijavu potrebno je slati e-mail info@uciliste-ambitio.hr, putem faksa, poštom ili osobno. Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis na e-mail. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1A, 10 000 Zagreb.

Početak nastave bit će naknadno objavljen.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1a, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hrwww.uciliste-ambitio.hr

250 sati, 2 mjeseca

Provedba nastave