Stjecanje SSS i prekvalifikacije za zanimanje dentalni asistent

Uvjeti za upis:

U program stjecanja srednje stručne spreme za zanimanje dentalni/a asistent/ica može se upisati osoba s navršenih petnaest godina života i završenom osnovnom školom.

U program prekvalifikacije za zanimanje dentalni/a asistent/ica može se upisati osoba koja ima završenu srednju školu.

Prilikom prijave potrebno je:

1. popunjeni obrazac za prijavu dostupan na web stranicama Učilišta Ambitio – ovdje,
  2. presliku završne svjedodžbe srednje škole i svjedodžbe svakoga razreda za program prekvalifikacije (svjedodžbu osnovne škole za stjecanje srednje stručne spreme),
  3. presliku rodnog lista,
  4. presliku domovnice,
  5. presliku osobne iskaznice,
  6. uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova dentalnog/e asistenta/ice.

Pretprijave za upis u program zaprimaju se tijekom cijele godine. Ako ste zainteresirani za program, molimo Vas da ispunite obrazac za prijavu kako bismo Vas mogli povratno kontaktirati. Sljedeći natječaj za upis u program planiran je za svibanj 2024. godine, a upisi i početak nastave u rujnu 2024. godine.

Dokumente za prijavu potrebno je slati e-mail info@uciliste-ambitio.hr, poštom ili osobno. Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis putem e-maila. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1A, 10 000 Zagreb.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1A, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hrwww.uciliste-ambitio.hr

2996 sati

Provedba nastave

Prilagođeno polaznicima uz rad

Cijena

Prekvalifikacija: 4.900,00 EUR
Stjecanje srednje stručne spreme: 7.600,00 EUR
10 % popusta prilikom uplate cjelokupnog iznosa školarine

Način plaćanja

18 rata

Mogućnost kreditiranja

Uplatnica

Zaposli se kao dentalni asistent!