Šmit Božena

Bozena Smit

Božena Šmit, prof. geografije, završila je Osnovnu školu Otona Ivekovića, Srednju ekonomsku školu Borisa Kidriča, Osnovnu glazbenu školu Rudolfa Matza (gitara) i Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu, smjer prof. geografije.

U struci radi od 1995. godine u nekoliko osnovnih i srednjih škola i u međuvremenu polaže stručni ispit.

Od 2004. godine stalno je zaposlena u Gimnaziji Tituša Brezovačkog i Gornjogradskoj gimnaziji u Zagrebu. U sklopu dodatne nastave iz geografije, bavi se organizacijom i vođenjem terenske nastave u Hrvatskoj i inozemstvu (Austrija, Italija, Mađarska, Njemačka, Slovenija, Češka). Amaterski se bavi fotografijom već dugi niz godina. Osim toga,  njezini putopisi i fotografije izdane su i u PDF magazinu „Svijet kulture“.

Program stjecanje srednje stručne spreme i prekvalifikacije za zanimanje dentalni/a asistent/ica

✔ Geografija

Program usavršavanja za voditelja/icu u zdravtsvenom turizmu

✔ Turistička ponuda na destinaciji