Prebeg Lukić Marta

Marta_Lukić

Marta Lukić Prebeg u Osijeku je završila osnovnu školu i gimnaziju, a 1996. godine u Zagrebu upisala Filozofski fakultet na kojemu je 2002. godine diplomirala kroatistiku i povijest. Od 2002. godine radila je u knjižarstvu, nakladništvu, u osnovnom i srednjem školstvu. Od 2005. godine stalno je zaposlena u Gimnaziji Tituša Brezovačkog u Zagrebu kao profesor hrvatskoga jezika. Bogato iskustvo iz struke stekla je radeći na lektorskim i korektorskim poslovima, na pripremnim tečajevima za prijemne ispite na fakultete i na pripremnim tečajevima za državnu maturu. Od 2013. godine radi i u obrazovanju odraslih u Učilištu Ambitio.

Program stjecanje srednje stručne spreme i prekvalifikacije za zanimanje dentalni/a asistent/ica

✔ Hrvatski jezik