Junek Gašpert Ines

Ines Junek

Ines Gašpert Junek završila je osnovnu školu i jezičnu gimnaziju te studij Engleskog jezika i književnosti i Njemačkog jezika i književnosti na Filozofskom fakultetu u Zagrebu.

Tijekom studija zapošljava se u privatnoj školi za strane jezike „Cvrčak“ te radi s polaznicima od vrtićke do odrasle dobi. Nakon završenog studija prelazi u Siemens d.d., gdje najprije radi kao osobna asistentica u Upravi društva, a nakon toga kao asistentica odjela Energetike. Tamo se usavršava u području poslovnog engleskog i njemačkog jezik, a posebice u području poslovnih vještina poput prevođenja, poslovne korespondencije i komunikacijskih vještina. 2008. godine prelazi u prevoditeljsku agenciju Lingua-soft, a od 2009. godine u OŠ Trnsko. Uz to što je napredovala u zvanje učitelja mentora je i multiplikatorica Goethe-Instituta Hrvatska te vodi radionice za učitelje. Redovito sudjeluje na stručnim skupovima i seminarima.

Program usavršavanja za voditelja/icu zdravstvenog turizma

✔ Engleski jezik u zdravstvenom turizmu