Horvat Miroslav

Miroslav Horvat

Miroslav Horvat završio je Obrazovni centar Nikola Tesla u Zagrebu te nakon toga upisuje Kineziološki fakultet Sveučilišta u Zagrebu (Usmjerenje košarka 1992. – 1999.). Nakon stečenog zvanja magistra kineziologije upisuje 2000. godine Magistarski znanstveni studij „Turizam u nacionalnoj ekonomiji“ na Ekonomskom fakultetu u Zagrebu. Nakon završetka studija postaje magistar ekonomskih znanosti smjer Turizam. U razdoblju između 1996. i 2020. godine sudjeluje u brojnim edukacijama i usavršavanjima u Hrvatskoj i inozemstvu kao što su: Učitelj skijanja (1995.) i Međunarodni učitelj skijanja (1996.); Sea Survivial course (Split 2011., ISAF); Sailing dinghy instructor (2009., Royal Yacht Academy, Pool Harboure UK); Chief instructor (2010., Royal Yacht Acedamy, Pool Harboure UK); Pomorski agent 2020. (Split).

Radno iskustvo stječe radom u nekoliko srednjih škola, a od 2003. do danas vlasnik je i direktor Horvat turizam d.o.o., putničke agencije i popularnoga brenda skipper4you, koji se bavi pružanjem usluga u nautičkom turizmu i organizacijom sportsko-rekreativnih programa na otvorenom. Oženjen je i otac troje malodobne djece.

Program osposobljavanja za poslove instruktora  rekreativnog skijanja

✔ Osnovna tehnika rekreativnog skijanja

✔ Osnove metodike rekreativnog bavljenja sportom i metodike podučavanja rekreativnog skijanja