Brkić Selena

Selena Brkic

Selena Brkić rođena je u Zagrebu, gdje je završila opću gimnaziju i srednju glazbenu školu, a zatim upisala Filozofski fakultet na kojemu je diplomirala kroatistiku i komparativnu književnost. Tijekom studija nagrađena je dvjema stipendijama za izvrsnost u studiju – Ministarstva znanosti i obrazovanja te Sveučilišta u Zagrebu. Iza sebe ima dugogodišnje iskustvo u lekturi i korekturi raznih knjiga, priručnika, udžbenika, studentskih i učeničkih radova, a bavi se i digitalnim marketingom. Od jeseni 2020. godine zaposlena je u Prvoj privatnoj gimnaziji kao profesor hrvatskoga jezika. U Učilištu Ambitio predaje predmet Hrvatski jezik.

Program stjecanje srednje stručne spreme i prekvalifikacije za zanimanje dentalni/a asistent/ica

✔ Hrvatski jezik

Program za stjecanje srednje stručne spreme i prekvalifikacije za zanimanje farmaceutski tehničar

✔ Hrvatski jezik