Adresa: Put Murata 12, 23000 Zadar

Rok prijave: 23. 2. 2024.

Vrsta zaposlenja: neodređeno vrijeme uz probni rok

Uvjeti zaposlenja:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentalni asistent ili završena prekvalifikacija za dentalnog asistenta
  • posjedovanje licence za rad ili bez licence
  • pozitivna, komunikativna, pedantna, organizirana, stručna, odgovorna osoba zainteresirana za rad u mirnom i ugodnom okruženju i koja će svojim komunikacijskim i stručnim vještinama pridonijeti daljnjem razvoju ordinacije

Opis poslova:

  • rad uz doktora dentalne medicine
  • asistiranje u ordinaciji  dentalne medicine
  • održavanje radne jedinice i instrumentarija,dezinfekcija,sterilizacija
  • komunikacija sa pacijentima,naručivanje,dočekivanje itd
  • rad na računalu.

Molimo poslati životopis i zamolbu na e-mail adresu : zaradent6@gmail.com

Ako ste se prepoznali u navedenome,pošaljite životopis i motivacijsko pismo  na navedenu e mail adresu uz “Napomenu” da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.