Mjesto rada:  Zagreb

Adresa: Trg Nikole Šubića Zrinskog 6

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja: na neodređeno

Rok za prijavu: 1. 8. 2023.

Opis posla:

  • asistiranje doktoru dentalne medicine (sve grane stomatologije, uključujući implantologiju)
  • pripremanje ordinacije i stomatološke jedinice za rad
  • pripremanje i upućivanje pacijenta za zahvat
  • održavanje čistoće dentalnog pribora; provođenje sterilizacijskih postupaka i kontrola sterilizacije
  • vođenje evidencije o potrošnim materijalima, te njihovom isteku roka valjanosti
  • samostalno zbrinjavanje medicinskog, kemijskog i mehaničkog otpada prema važećim zakonskim propisima

Uvjeti:

  • osnove poznavanje rada na računalu
  • osnove poznavanja engleskog jezika
  • otvorenost prema novim tehnologijama

Molimo poslati životopis i zamolbu na e-mail adresu: info@videntis.eu .

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.