Mjesto rada: Poreč

Adresa: Ulica Mauro Gioseffi 2

Broj traženih poslova:1

Vrsta zaposlenja: na neodređeno (stalni radni odnos)

Rok za prijavu: listopad, 2022.

Opis posla:

  • poslovi asistiranja doktoru dentalne medicine pri terapijskim i dijagnostičkim postupcima
  • administrativni poslovi i rad u CEZIH-u / komunikacija s pacijentima (naručivanje i dr)
  • održavanje higijene i sterilizacija
  • rad u smjenama (ujutro i poslijepodne)
  • putni troškovi: u cjelosti

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentalna asistentica ili medicinska sestra sa završenom prekvalifikacijom za dentalnog asistenta
  • obavezna dozvola za rad (licenca) za dentalnu asistenticu
  • radno iskustvo nije neophodno
  • spremnost na timski rad / dobre komunikacijske vještine
  • osnovne vještine u radu na kompjuteru (Word)
  • položeni vozački ispit B kategorije
  • strani jezik: poželjan

Molimo životopis poslati na e-mail adresu: dental.basanic@yahoo.com

Kontakt na brojeve mobitela: 091 505 7513, 091 206 2939

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilištu Ambitio.