Mjesto rada: Zagreb

Adresa rada: Masarykova 2

Vrsta zaposlenja: mogućnost stalnog zaposlenja, odrađivanje pripravničkog staža

Rok prijave: 20. 9. 2023.

Uvjeti:

  • vještine profesionalnog komuniciranja s pacijentom i njegovom obitelji
  • vještine timskog rada
  • urednost, preciznost i točnost u radu
  • empatiju prema pacijentu , strpljivost
  • vještine korištenja suvremene informatičko-komunikacijske tehnologije.

Opis posla:

  • asistiranje doktoru tijekom zahvata
  • zbrinjavanje pacijenta prije i nakon zahvata
  • priprema sterilnih instrumenta, potrošni materijal i dezinfekcija radnih površina što podrazumijeva i stol na kojem se nalaze materijali i instrumenti
  • prema protokolu rada provođenje sterilizacije
  • provjeravanje postojećeg stanja u ordinaciji: ima li sav potreban materijal za izvođenje planiranog zahvata kod svakog naručenog pacijenta, te jesu li svi instrumenti za zahvate dostupni i ispravni.

Što nudimo:

  • odrađivanje pripravničkog staža
  • mogućnost stalnog radnog odnosa
  • vrlo motivirajući uvjeti

Molimo poslati životopis i zamolbu na e-mail adresu: info@poliklinika-krhen.hr

Kontakt: 01/ 465 13 07

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.