Adresa: Ulica Vrbje 1a

Mjesto: 10000 Zagreb

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja: na neodređeno uz prethodni probni rok

Rok za prijavu: 1. 5. 2023.

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentalna asistentica ili medicinska sestra
  • završena prekvalifikacija za dentalnog asistenta
  • dobre komunikacijske vještine
  • organiziranost u poslu
  • poznavanje engleskog jezika

Opis posla:

  • asistiranje doktoru dentalne medicine
  • priprema i održavanje ordinacije
  • sterilizacija instrumenata

Što nudimo:

  • plaća ovisi o iskustvu i dogovoru
  • mogućnost učenja od najboljih stručnjaka
  • pristupačnost članova tima i spremnost na pomoć
  • odličnu radnu atmosferu
  • rad na neodređeno vrijeme
  • stimulativna primanja

Molim poslati zamolbu i životopis na e-mail adresu: info@sie.hr

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.