Preko 30 godina iskustva u dentalnoj izvrsnosti!

Poliklinika Šlaj-Anić etablirana je privatna ustanova koja pruža sve usluge dentalne medicine na jednom mjestu. Naš tim uključuje 12 doktora dentalne medicine, od kojih su 8 specijalisti, a poliklinika također uključuje integrirani digitalni dentalni rendgen i dentalni laboratorij.

Pridružite nam se na atraktivnoj lokaciji gdje će te raditi u sklopu prijateljskog time i u najmodernije tehnički i informatički opremljenim ordinacijama dentalne medicine.

Adresa: Štoosova 26
Mjesto: Zagreb
Broj traženih osoba: 1
Rok za prijavu: 15. 3. 2021.
Vrsta zaposlenja: Na određeno zbog povećanog opsega posla s mogućnošću stalnog zaposlenja, mogućnost odrađivanja pripravničkog staža

Uvjeti:

• Srednja škola 4 godine ili prvostupanjska medicinskog usmjerenja
  • prednost završena škola ili prekvalifikacija za dentalnog/u asistenta/asistenticu
  • Radno iskustvo nije bitno
  • Spremnost na timski rad
  • Dobre komunikacijske vještine
  • Osnovna informatička pismenost

Molimo prijavu i životopis, kao i moguća dodatna pitanja, šaljite na e-mail: posao@slaj-anic.com

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.