Mjesto rada: Zagreb

Adresa: Radnička cesta 21

Broj traženih poslova: 1

Vrsta zaposlenja:  na određeno vrijeme (6 mjeseci-godinu) uz mogućnost stalnog zaposlenja nekog tog razdoblja

Način rada: ponedjeljak, srijeda, čevrtak 12-20h; utorak, petak 9-17h; neradni vikend.

Rok za prijavu: do popunjenja radnog mjesta

Opis posla:

  • asistiranje doktoru dentalne medicine u izvođenju stomatoloških zahvata
  • sudjelovanje prilikom provođenja dijagnostičkih postupaka
  • asistiranje u pripremi, sterilizaciji i održavanju stomatoloških instrumenata i ordinacije
  • sudjelovanje u pripremi pacijenata za dijagnostiku i zahvate

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentalna asistentica ili medicinska sestra
  • završena prekvalifikacija za dentalnog asistenta
  • dobre komunikacijske vještine
  • organiziranost u poslu
  • obavezna minimalno 1 godina radnog iskustva

Molimo poslati životopis i molbu na e-mail: info@ident.hr

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.