Mjesto rada: Zagreb

Adresa: Ul. Frana Kesterčaneka 2a

Broj traženih poslova: 1

Vrsta zaposlenja: neodređeno vrijeme

Rok za prijavu: 31. 10. 2023.

Opis poslova:

  •  rad uz doktora dentalne medicine,
  • asisitiranje u ordinaciji dentalne medicine,
  • dočekivanje pacijenata,
  • asistencija pri operativnim zahvatima,
  • komunikacija s pacijentima, rad u sterilizaciji.

Uvjeti:

  • završeno obrazovanje za zanimanje dentalni asistent
  • nužno je posjedovanje licence za rad nadležene komore
  • pedantna, organizirana, stručna, pozitivna, fleksibilna osoba koja želi stabilan posao u ugodnom radnom okruženju i koja će pridonijeti daljnjem razvoju Poliklinike Božić.

Ako ste se prepoznali u navedenim karakteristikama i mislite kako bi bili odličan član tima Poliklinike Božić, pošaljite životopis i motivacijsko pismo na: info@poliklinikabozic.hr uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.