Mjesto rada: Zagreb, Ulica grada Vukovara 269a (Green Gold Tower)

Vrsta zaposlenja: na neodređeno uz obvezni probni rad od 6 mjeseci

STRUČNA ZNANJA I PREDUVJETI:

  • Spretnost i brzina rukovanja instrumentima
  • Znanje, motiviranost za učenje i napredovanje u području struke
  • Osnovno poznavanje engleskog jezika
  • Srednja razina znanja MS Office
  • Ljubaznost i susretljivost
  • Prethodno radno iskustvo u struci je prednost prilikom zapošljavanja

OPIS POSLA:

  • Prijem, priprema i ispraćaj klijenata
  • Priprema i dezinfekcija radnog mjesta
  • Asistencija doktoru dentalne medicine i oralnom kirurgu
  • Sterilizacija instrumenata i pribora
  • Provođenje mjera zdravstvene njege sukladno završenoj stručnoj spremi
  • Administrativne obaveze: vođenje medicinske dokumentacije
  • Narudžba medicinskih materijala te provjera stanja skladišta i opreme za pojedine ambulante i rad liječnika

ŠTO VAM NUDIMO?

  • Rad u stabilnoj firmi, vrhunske uvjete rada i izvrsno radno okruženje
  • Kontinuiranu stručnu edukaciju i podršku u rastu i razvoju
  • Rad u smjenama, pet dana tjedno
  • Paket pogodnosti za zaposlenike
  • Benefiti za zaposlenike:
    • Popust na usluge Poliklinike Bagatin
    • Mogućnost korištenja Multisport programa

CV molimo poslati na e-mail: hr@bagatin.hr

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.