Zbog povećanja naše ordinacije, tražimo osobu koja će se pridružiti našoj dentalnoj ekipi! Ako si zabavna, komunikativna i voliš raditi s ljudima, onda si možda upravo ti naš novi dentalni asistent!

Mi smo ordinacija s dugom tradicijom zahvljujući Dr. Kseniji Momčinović-Bival i mladom ekipom koja cijeni inovativnost, timski rad i dobar smisao za humor. Tražimo nekoga tko će se uklopiti u našu pozitivnu radnu atmosferu i tko će biti odličan dodatak našem timu.

Adresa: Degenova 1

Mjesto: 10000 Zagreb

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja: ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca

Rok za prijavu: 30. 6. 2023.

Uvjeti:

  • završena srednja medicinska škola (opći smjer, smjer dentalni asistent) ili završena prekvalifikacija za dentalnog asistenta
    – odobrenje za samostalan rad

Opis posla:

  • asistencija doktoru dentalne medicine
    – poslovi vezani uz rad u stomatološkoj ordinaciji
    – priprema i dezinfekcija radnog mjesta
    – sterilizacija instrumenata i pribora
    – provođenje mjera zdravstvene njege sukladno završenoj stručnoj spremi
    – vođenje medicinske dokumentacije

Što nudimo:

  • rad u poticajnom i modernom okruženju
    – ugodna radna atmosfera u mladom timu
    – visokokvalitetni materijali, suvremeni instrumentarij i tehnologija, korištenje regenerativnih postupaka u oralno kirurškim postupcima,
    – mentoriranje i vođenje kroz radni proces
    – radno vrijeme 8h dnevno
  • Plaćeni prekovremeni sati
  • Plaćene dodatne edukacije vezane za struku

Ako si spremna / spreman na ovaj izazov, javi nam se na e-mail svenbival@gmail.com! Jedva čekamo upoznati te!

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.