Adresa:
 Av. V. Holjevca 22

Mjesto: 10 020  Novi Zagreb

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja:  rad na neodređeno (probni rok 3 mjeseca)

Rok prijave: 13. 11. 2020.

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentalnog asistenta / medicinska sestra s licencom za samostalni rad kao dentalni asistent ili obrazovanje za zanimanje dentalnog asistenta koje je u tijeku

Opis posla:

  • poslovi asistiranja doktoru dentalne medicine
  • administrativni poslovi (korištenje računalnog programa za vođenje ugovorne ordinacije HZZO-a, izdavanje računa za privatno plaćanje)
  • čišćenje i dezinfekcija dentalne opreme, provođenje i kontrola postupaka sterilizacije

Nudimo:

  •  fiksno radno vrijeme
  •  stimulativne dodatke na radni učinak
  •  daljnje usavršavanje

 Početak rada:  1.12.2020. ili 1.1.2021.

Ako ste zainteresirani za rad pošaljite kratak životopis na adresu se na e-mail adresu: ordinacija.sv@gmail.com ili kontatirajte nas na mob: 091 520 1274.

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.