Mjesto rada:
  Zagreb

Adresa: Horvaćanska cesta 47, Knežija

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja: na neodređeno vrijeme uz probni rok od 3 mjeseca

Rok za prijavu: do 26. 2. 2021.

Opis posla:

  • poslovi asistiranja doktoru dentalne medicine
  • administrativni poslovi (naručivanje pacijenata, vođenje dentalnih kartona pacijenata, izdavanje računa)
  • komunikacija s pacijentima, komunikacija s HZZO-om, komunikacija sa zubotehničkim laboratorijem.

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentalna asistentica ili medicinska sestra
  • završena prekvalifikacija za dentalnog asistenta
  • dobre komunikacijske vještine
  • organiziranost u poslu
  •  radno iskustvo nije bitno, ali je prednost

Molimo poslati životopis na mail adresu: ordinacija.martic@gmail.com ili nazvati na broj mobitela: 091 54 51 645, tel. :01 36 68 935.

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.