Adresa:
 Švarcova 20

Mjesto: 10 000 Zagreb

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja: na određeno – rad na neodređeno/ radni odnos na određeno vrijeme uz mogućnost zaposlenja na neodređeno

Rok prijave: 14. 09. 2020.

Uvjeti:

  • završeno obrazovanje za zanimanje dentalni/a asistent/ica ili medicinska sestra/tehničar
  • dobre komunikacijske vještine
  • organiziranost u poslu
  • poznavanje rada na računalu.

Opis posla:

  • rad na računalu (CEZIH-sustav, HZZO)
  • poslovi asistiranja doktoru dentalne medicine u ordinaciji dentalne ordinacije
  • administrativni poslovi (naručivanje pacijenata, vođenje dentalnih kartona pacijenata, izdavanje računa)
  • komunikacija s pacijentima
  • dezinfekcija radnog mjesta, čišćenje i sterilizacija instrumenata
  • održavanja čiste i uredne ordinacije

Ako ste zainteresirani za rad u ordinaciji dentalne medicine (ugovor HZZO-a) javite se na e-mail adresu: irodin@sfzg.hr

Dokumentaciju molim poslati na e-mail  adresu irodin@sfzg.hr i na oglas za posao medicinske sestre Doma zdravlja Zagreb-Istok otvoren do/završno s 14.9.2020. (oglas možete pogledati ovdje

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.