Mjesto rada:  Split

Adresa:  Hrvojeva 10

Broj traženih osoba: 2

Vrsta zaposlenja:  jedna osoba na neodređeno (upražnjeni poslovi), a duga osoba za pripravnički staž

Rok za prijavu: 25. 4. 2023.

Opis posla:

  • asistiranje timu doktora dentalne medicine
  • asistiranje u endodonciji, protetici, kirurgiji i estetskoj stomatologiji
  • rad u izrazito stručnom i ambicioznom timu
  • rad s najnovijim tehnologijama na tržištu
  • rad s visokokvalitetnim materijalima i proizvodima
  • mentorstvo djelatnika s velikim znanjem i iskustvom u dentalnoj medicini
  • administrativni poslovi (vođenje dentalnih kartona pacijenata)
  • komunikacija s pacijentima.

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentalni/a asistent/ica / medicinska sestra / medicinski tehničar
  • posjedovanje odobrenja za rad (samo za osobe koje se prijavljuju za rad na neodređeno vrijeme)
  • bez odobrenja za rad (za odrađivanje pripravničkog staža)
  • dobre komunikacijske vještine
  • poznavanje rada na računalu
  • organiziranost u poslu

Što nudimo?

  • Mogućnost stalnog stručnog usavršavanja i napredovanja u poslu,
  • Vrlo motivirajuće uvjete,
  • Rad u dinamičnom okruženju,
  • Stalne radne izazove
  • Stimulativne prihode
  • Stalno zaposlenje
  • Veselo i pozitivno okruženje i sjajan tim

Molim kandidate da se jave životopisom i zamolbom na e-mail: info@dental-care-croatia.com

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.