Mjesto rada: Zagreb, Nova Ves 17 (Centar Kaptol)

Vrsta zaposlenja: na neodređeno s probnim rokom ili pripravnički staž s mogućnošću stalnog zaposlenja

Što očekujemo od tebe?

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentalni/a asistent/ica ili medicinska sestra/tehničar s iskustvom u stomatologiji
  • organiziranost i sistematičnost
  • želju za učenjem i usavršavanjem
  • vrhunske komunikacijske vještine
  • empatiju, ljubaznost i susretljivost
  • posvećenost detaljima
  • osnovno poznavanje engleskog jezika
  • poznavanje rada na računalu
  • pouzdanost i odgovornost prema radu
  • spremnost na timski rad

Opis posla:

  • priprema i dezinfekcija radnog prostora
  • priprema ordinacije i stomatološke jedinice za rad
  • priprema i upućivanje pacijenta za zahvat
  • davanje uputa pacijentu prije i nakon zahvata (upute u oralnu higijenu)
  • asistencija doktoru dentalne medicine
  • sterilizacija instrumenata i pribora
  • provođenje mjera zdravstvene njege sukladno završenoj stručnoj spremi
  • administrativne obaveze – vođenje medicinske dokumentacije
  • evidencija stanja skladišta i opreme
  • samostalno zbrinjavanje medicinskog, kemijskog i mehaničkog otpada prema važećim zakonskim propisima

Što nudimo?

  • stalni radni odnos
  • rad u dinamičnoj, motivirajućoj i ugodnoj radnoj atmosferi
  • rad u poticajnom okruženju  i proaktivnom timu
  • priliku za stručnim usavršavanjem
  • rad s vrhunskom dentalnom opremom, materijalima i tehnologijom

Ako ste zainteresirani za navedeno radno mjesto, a ispunjavate osnovne uvjete natječaja, molimo poslati CV na e-mail: info@leclinic.hr uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio.

Poštujemo Vašu diskreciju.