Adresa: Zagrebačka cesta 126

Mjesto: 10000 Zagreb

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja: ugovor na neodređeno uz probni rok od 3 mjeseca
Rok za prijavu: 12. 5. 2023.

Uvjeti:

  • završena srednja medicinska škola (opći smjer, smjer dentalni asistent, dentalni tehničar) ili završena prekvalifikacija za dentalnog asistenta
    – odobrenje za samostalan rad

Opis posla:

  • asistencija doktoru dentalne medicine
    – poslovi vezani uz rad u stomatološkoj ordinaciji
    – priprema i dezinfekcija radnog mjesta
    – sterilizacija instrumenata i pribora
    – provođenje mjera zdravstvene njege sukladno završenoj stručnoj spremi
    – vođenje medicinske dokumentacije

Što nudimo:

  • rad u poticajnom i modernom okruženju
    – ugodna radna atmosfera u mladom timu
    – visokokvalitetni materijali, suvremeni instrumentarij i tehnologija
    – mentoriranje i vođenje kroz radni proces
    – radno vrijeme 7h dnevno
    – rad u dvije smjene od ponedjeljka do petka
    – 3 dana 100% plaćenog bolovanja
    – MultiSport kartica
    – povlaštene cijene sistematskih pregleda za djelatnike ICM-a
    – Individualni pristup svakom zaposleniku

Zamolbu i životopis možete poslati na e-mail adresu: marija@implant-centre-martinko.com

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.