Mjesto rada:
  Zagreb

Adresa: Zagrebačka cesta 126

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja: na određeno uz mogućnost stalnog zaposlenja

Rok za prijavu: 15. 7. 2021.

Opis posla:

  • asistencija doktoru dentalne medicini
  • poslovi vezani uz rad u stomatološkoj ordinaciji
  • priprema i dezinfekcija radnog mjesta
  • sterilizacija instrumenata i pribora
  • provođenje mjera zdravstvene njege sukladno završenoj stručnoj spremi
  • administrativni poslovi
  • vođenje medicinske dokumentacije

Uvjeti:

  • SSS – završena program obrazovanja za medicinskog tehničara / medicinsku sestru ili dentalnog asistenta /dentalnog asistenta
  • položen stručni ispit
  • licenca HKDM (Hrvatska komora dentalne medicine) ili HKMS (Hrvatska komora medicinskih sestara) za samostalan rad
  • poznavanje rada na računalu (Word, Excel, Internet)
  • izražene vještine pismene i usmene komunikacijeOd djelatnika očekujemo:
    – odgovornost i profesionalnost
    – ljubaznost i susretljivost
    – timski duh i fleksibilnost
    – znanje, motiviranost za učenje i napredovanje u području struke
    – predanost radu i proaktivnost

Što nudimo:

– mogućnost dodatne edukacije i usavršavanja
– vrhunski uvjeti rada
– rad u multidisciplinarnom timu
– ugodna radna atmosfera u mladom timu
– redovna primanja

Svoj životopis i zamolbu možete poslati na e-mail valentina.pavic@implant-centre-martinko.com

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.