Naziv ordinacije: Spadent d.o.o.

Mjesto rada: Zagreb

Adresa:  Avenija Većeslava Holjevca 27

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja:  pripravnički staž na 1 godinu

Rok za prijavu: 30. 4. 2024.

Opis posla:

  • poslovi asistiranja doktoru dentalne medicine,
  • administrativni poslovi (naručivanje pacijneta, vođenje dentalnih kartona pacijenata, izdavanje računa),
  • komunikacija s pacijentima,
  • komunikacija sa zubotehničkim laboratorijem,
  • dezinfekcija instrumenata,
  • priprema radnog prostora

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za zanimanje dentlani asistent,
  • završena prekvalifikacija za dentalnog asistenta,
  • posjedovanje važeće licence za rad,
  • profesionalan pristup prema pacijentima

Naknada: 500€ mjesečno

Ako ste zainteresirani, molimo pošaljite svoj životopis na: dentalstudiospadent@gmail.com .

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.