Mjesto rada: Adamovec

Adresa: Ulica kneza Adama 7

Broj traženih osoba: 1

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Način rada: 2 smjene

Rok za prijavu: 31. 1. 2022.

Opis posla:

  • asistiranje doktoru dentalne medicine
  • provedba sterilizacije i dezinfekcije
  • rad u vrhunski uređenoj ordinaciji
  • komunikacija s pacijentima i laboratorijem
  • mogućnost napredovanja i usavršavanja
  • ugodna radna atmosfera i uredna primanja
  • u cijelosti plaćeni troškovi prijevoza
  • rad na neodređeno
  • rad u smjenama

Uvjeti:

  • završeno srednjoškolsko obrazovanje za medicinsku sestru/brata ili dentalnog asistenta/icu
  • važeća licenca od nadležne komore radi kolektivnog ugovora s HZZO
  • spremnost na timski rad
  • dobre komunikacijske i organizacijske vještine
  • prednost je poznavanje stranih jezika i rad s Last platformom

Molim poslati životopis na e-mail adresu: amarela96@gmail.com

Kontakt osoba: Amarela Seferović Hermešćec, dr. med. dent.

Kontakt broj: 098/1612 212

Ako ste zainteresirani za radno mjesto, javite se na navedeni kontakt uz „Napomenu“ da ste informaciju dobili u Učilištu Ambitio kako bi poslodavac znao da se javljate na temelju njegovog upita na Učilište Ambitio.