Instruktor rekreativnog kajakaštva i kanuinga

STIPENDIRANJE

Mogućnost stipendiranja programa uz sljedeće uvjete:

• osoba mora biti između 18 i 29 godina starosti s prebivalištem u Gradu Zagrebu
  • minimalno 4 mjeseca nezaposlena i ne prijavljena minimalno ta 4 mjeseca na Hrvatskom zavodu za zapošljavanje
  • ne smije biti redoviti student ili učenik
  • ne smije sudjelovati u nekom drugom obliku obrazovanja (izvanredni studij, programi obrazovanja odraslih).

Uz gore navedene uvjete, potrebno je zadovoljiti sljedeće uvjete upisa u program:

• završena srednja škola u minimalno trogodišnjem trajanju
  • liječnička potvrda o zdravstvenoj sposobnosti za poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga
  • predznanje plivanja
  • položena provjera fizičke spremnosti i spretnosti potrebne za kajak-kanu.

Ako zadovoljavate sve navedene uvjete, prijavni obrazac možete ispuniti OVDJE.

Što radi instruktor rekreativnog kajkaštva i kanuinga?

Instruktor rekreativnog kajakaštva i kanuinga pruža poduku u osnovnim elementima plovidbe kajakom i kanuom.

Gdje možeš raditi po završetku osposobljavanja?

Poslove instruktora rekreativnog kajakaštva i kanuinga možeš raditi u klubovima ili udrugama koje se bave kajakaštvom i kanuingom, kod pružatelja usluga u posebnim oblicima turističke ponude u Hrvatskoj i inozemstvu ili pružati poduku otvaranjem vlastitog obrta ili tvrtke.

Program osposobljavanja se izvodi putem:

Program je odobren Rješenjem Ministarstva znanosti i obrazovanja kao formalni program koji se upisuje u e-radnu knjižicu. Rješenje možete vidjeti na poveznici Rješenje MZO.

VAŽNO!

Program je povjerenstvo pri Hrvatskoj gospodarskoj komori  uvrstilo na službeni popis ovlaštenih provoditelja osposobljavanja Hrvatske gospodarske komore za pružanje aktivnog i pustolovnog turizmaPopis možete vidjeti ovdje.

Trajanje

250 sati, 2 mjeseca