Instruktor rekreativnog skijanja

raspisuje

NATJEČAJ

za upis polaznika u program osposobljavanja za poslove instruktora rekreativnog skijanja

Uvjeti za upis:

Navršenih 18 godina života, završena srednja škola u minimalno trogodišnjem trajanju i liječnička potvrda o zdravstvenoj sposobnosti za poslove instruktora rekreativnog skijanja te položena provjera fizičke spremnosti i spretnosti potrebne za skijanje.

Prilikom prijave potrebno je:

1. ispuniti obrazac za prijavu dostupan na mrežnoj stranici Učilišta Ambitio – ovdje
  2. dostaviti: presliku završne svjedodžbe srednje škole ili preddiplomskog studija ili diplome fakulteta, rodnog lista, domovnice i osobne iskaznice te liječničku potvrdu o zdravstvenoj sposobnosti za poslove instruktora rekreativnog skijanja.

Prijave za upis zaprimaju se do popunjenja slobodnih mjesta.

Upisi za program vršit će se do popunjenja slobodnih mjesta.

Dokumente za prijavu potreb­no je slati putem e-maila, poštom ili osobno. Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis putem e-maila i telefonom. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1a, 10 000 Zagreb. Prilikom upisa potrebno je donijeti na uvid originale prethodno dostavljenih dokumenata.

Nastava započinje kad se popuni skupina.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1a, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hrwww.uciliste-ambitio.hr

250 sati, 2 mjeseca

Provedba nastave

Prilagođeno polaznicima uz rad

Cijena

1.100,00 EUR
U cijenu programa nije uključeno:
- provjera fizičke spremnosti i spretnosti potrebne za skijanje (prijamni ispit) – 66,36 EUR
- skijaška karta Sljeme (9 dana)
- skijaška karta u inozemstvu (9 dana)
- smještaj s polupansionom u inozemstvu (9 dana)
- osobna organizacija prijevoza (Sljeme i inozemstvo)*
*Napomena: U slučaju grupe veće od 30 polaznika postoji mogućnost organiziranja grupnog prijevoza uz nadoplatu (Sljeme i inozemstvo).

Način plaćanja

4 rate