Školarina iznosi 13.000,00 kn s mogućnošću plaćanja do 6 rata.

U cijenu je uključeno:

212 sati nastave

dodatni sati vježbi u vježbovnom centru Učilišta Ambitio

Međunarodni certifikat za primjenu KPR-AVD postupaka oživljavanja i zbrinjavanja hitnih stanja i upotrebu automatskog defibrilatora

Uvjerenje o usavršavanju za poslove dentalnog/e asistenta/ice koje se upisuje u e-radnu knjižicu.

Za polaznike koji ne mogu samostalno osigurati provedbu praktičnog dijela nastave u nekoj od ordinacija dentalne medicine, Učilište Ambitio će osigurati obavljanje praktičnog dijela u jednoj od ugovorenih ordinacija dentalne medicine.

Primjer naloga za plaćanje školarine (pod iznos unosite iznos rate koju uplaćujete – prva rata iznosi 2.250,00 kn dok ostale rate iznose 2.150,00 kn ili cjelokupni iznos 13.000,00 kn)

Privredna banka Zagreb kao poslovni partner Učilišta omogućava budućim polaznicima mogućnost ugovaranja kredita u svrhu plaćanja školarine i troškova obrazovanja, uz povoljnu fiksnu kamatnu stopu (3,36 % u EURO ili 4,14 % u kn), s počekom do 12 mjeseci te bez naknade za obradu kreditnog zahtjeva i prijevremene djelomične ili definitivne otplate kredita. Poslovnice specijalizirane za ovu vrstu kredita su isključivo zagrebačke poslovnice Cvjetni Trg i Kod Cibone. Kako bi svi naši budući polaznici obrazovanja mogli ostvariti pravo na povoljnije uvjete kreditiranja, potrebno je u navedenim poslovnicama naglasiti kako će se školovati u Učilištu Ambitio.

Sve detalje možete saznati pozivom na broj 01 4677 802 ili putem e-pošte info@uciliste-ambitio.hr .