Prekvalifikacija za zanimanje dentalni/a asistent/ica: upisi

Uvjeti za upis:

U program stjecanja srednje stručne spreme za zanimanje dentalni/a asistent/ica može se upisati osoba s navršenih petnaest godina života i završenom osnovnom školom.

U program prekvalifikacije za zanimanje dentalni/a asistent/ica može se upisati osoba koja ima završenu srednju školu.

Prilikom prijave potrebno je:

1. ispuniti obrazac za prijavu dostupan na mrežnoj stranici Učilišta Ambitio – ovdje
  2. dostaviti: presliku završne svjedodžbe srednje škole i svjedodžbe svakoga razreda za program prekvalifikacije (svjedodžbu 8. razreda osnovne škole za stjecanje srednje stručne spreme), rodnog lista, domovnice, osobne iskaznice i liječničku potvrdu liječnika opće/obiteljske medicine da ne postoje kontraindikacije za obavljanje poslova dentanog/e asistenta/ice.

Pretprijave za upis u program zaprimaju se tijekom cijele godine. Ako ste zainteresirani za program, molimo Vas da ispunite obrazac za prijavu kako bismo Vas mogli povratno kontaktirati. Sljedeći natječaj za upis u program planiran je za lipanj 2020. godine, a upisi i početak nastave u jesen 2020. godine.

Dokumente za prijavu potrebno je slati e-mail info@uciliste-ambitio.hr , putem faksa, poštom ili osobno. Kandidati koji zadovolje uvjete za upis bit će obaviješteni i pozvani na upis na e-mail. Upisi će se vršiti u prostorijama Učilišta Ambitio, Kuniščak 1A, 10 000 Zagreb.

UČILIŠTE AMBITIO, Kuniščak 1A, Zagreb,

tel: 01 4677 802, fax: 01 4677 801, info@uciliste-ambitio.hr, www.uciliste-ambitio.hr